F.H.U. "ASMAR" Łukasz Marczyński

34-120 Andrychów, ul. Tkacka 106

NIP: 551-239-93-44

Skontaktuj się z nami!

 

Promocje
Swim SPA Wellis Danube W-Flow
Swim SPA Wellis Danube W-Flow
105 000,00 zł 99 750,00 zł
szt.
Swim SPA Wellis Amazonas W-Flow
Swim SPA Wellis Amazonas W-Flow
129 000,00 zł 122 550,00 zł
szt.
Swim SPA Wellis Rio Grande W-Flow
Swim SPA Wellis Rio Grande W-Flow
159 000,00 zł 151 000,00 zł
szt.
Wanna SPA Wellis Firenze Life
Wanna SPA Wellis Firenze Life
32 000,00 zł 29 599,00 zł
szt.
Wanna SPA Manhattan Life
Wanna SPA Manhattan Life
33 000,00 zł 30 399,00 zł
Wanna SPA Wellis Prague Life
Wanna SPA Wellis Prague Life
35 000,00 zł 31 999,00 zł
szt.

Akcesoria do sauny, które warto zakupić

Akcesoria do sauny, które warto zakupić

Aby relaks w saunie był przyjemny i komfortowy, warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne akcesoria do sauny od sprawdzonych producentów, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i estetycznym wyglądem.

  • Ceber do sauny. To bardzo ważny akcesorium, które powinno być stałym elementem wyposażenia sauny. Służy do przechowywania wody, którą polewa się rozgrzane kamienie podczas seansu w saunie. W ten sposób wytwarzana jest odpowiednia ilość pary. Jaki powinien być ceber? Przede wszystkim musi być wygodny w utrzymaniu i czerpaniu wody. Ważna jest też jego pojemność, która zależy od tego, jaką ilość wody potrzebujemy podczas jednego zabiegu w saunie. W naszej ofercie znajdziesz różne propozycje cebrów, które różnią się nie tylko pod względem pojemności i estetyki, ale i materiałów, z których zostały wykonane. Zapewniamy cebry m.in. aluminiowe, bambusowe, ze stali nierdzewnej, z miedzi itp.
  • Chochle do sauny. Chochla służy do polewania wody w saunie. Wraz z cebrem stanowi idealny zestaw, który umila seanse wśród gorącej pary. W naszej ofercie znaleźć można m.in. chochle bambusowe, które są odporne na wchłanianie wody. Oprócz tego zapewniamy również chochle aluminiowe i drewniane.
  • Czapka do sauny. Jest to charakterystyczne nakrycie głowy, które stanowi zabezpieczenie dla zdrowia zarówno podczas sesji w saunie mokrej, jak i suchej. Podstawową funkcją czapki do sauny jest ochrona głowy przed przegrzaniem. W saunie najwyższe temperatury panują w górnych warstwach. W związku z tym głowa jest najbardziej narażoną na przegrzanie, które może doprowadzić nawet do omdlenia, zawrotów głowy, przyspieszonego bicia serca oraz bólów w klatce piersiowej. Jest to więc jedno z ważniejszych akcesoriów, jakie należy zapewnić w każdej saunie. W naszej ofercie znajdziesz wygodne czapki filcowe w różnych kolorach.
  • Kamienie do sauny. W saunie nie może zabraknąć kamieni. Są potrzebne do utrzymywania optymalnej temperatury i wilgotności, gdyż magazynują ciepło. Rozgrzewa się je przy pomocy wody. Po polaniu wodą wytwarzają przyjemną parę. Rodzajów kamieni do sauny jest wiele. W naszej ofercie znajdziesz m.in. oryginalny kamień do pieczenia kiełbasek oraz różnorodne kamienie ozdobne.
  • Klepsydry do sauny. Służy do odmierzania czasu potrzebnego na przeprowadzenie prawidłowego zabiegu w saunie. Stanowi tradycyjny sposób pomiaru czasu. Oprócz funkcji praktycznych jest również bardzo stylowym dodatkiem, który pozwala na stworzenie klimatycznej aranżacji w pomieszczeniu.
  • Termohigrometr do sauny. Służy do rejestrowania temperatury i wilgotności. Dzięki niemu można utrzymać prawidłowej warunki w saunie. W naszej ofercie znajdziesz różne modele tych urządzeń od renomowanych producentów. Zapewniają nie tylko niezawodne działanie, ale i wyróżniają się oryginalnym wyglądem.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl