Akcesoria do sauny, które warto zakupić

Akcesoria do sauny, które warto zakupić

Aby relaks w saunie był przyjemny i komfortowy, warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne akcesoria do sauny od sprawdzonych producentów, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i estetycznym wyglądem.

  • Ceber do sauny. To bardzo ważny akcesorium, które powinno być stałym elementem wyposażenia sauny. Służy do przechowywania wody, którą polewa się rozgrzane kamienie podczas seansu w saunie. W ten sposób wytwarzana jest odpowiednia ilość pary. Jaki powinien być ceber? Przede wszystkim musi być wygodny w utrzymaniu i czerpaniu wody. Ważna jest też jego pojemność, która zależy od tego, jaką ilość wody potrzebujemy podczas jednego zabiegu w saunie. W naszej ofercie znajdziesz różne propozycje cebrów, które różnią się nie tylko pod względem pojemności i estetyki, ale i materiałów, z których zostały wykonane. Zapewniamy cebry m.in. aluminiowe, bambusowe, ze stali nierdzewnej, z miedzi itp.
  • Chochle do sauny. Chochla służy do polewania wody w saunie. Wraz z cebrem stanowi idealny zestaw, który umila seanse wśród gorącej pary. W naszej ofercie znaleźć można m.in. chochle bambusowe, które są odporne na wchłanianie wody. Oprócz tego zapewniamy również chochle aluminiowe i drewniane.
  • Czapka do sauny. Jest to charakterystyczne nakrycie głowy, które stanowi zabezpieczenie dla zdrowia zarówno podczas sesji w saunie mokrej, jak i suchej. Podstawową funkcją czapki do sauny jest ochrona głowy przed przegrzaniem. W saunie najwyższe temperatury panują w górnych warstwach. W związku z tym głowa jest najbardziej narażoną na przegrzanie, które może doprowadzić nawet do omdlenia, zawrotów głowy, przyspieszonego bicia serca oraz bólów w klatce piersiowej. Jest to więc jedno z ważniejszych akcesoriów, jakie należy zapewnić w każdej saunie. W naszej ofercie znajdziesz wygodne czapki filcowe w różnych kolorach.
  • Kamienie do sauny. W saunie nie może zabraknąć kamieni. Są potrzebne do utrzymywania optymalnej temperatury i wilgotności, gdyż magazynują ciepło. Rozgrzewa się je przy pomocy wody. Po polaniu wodą wytwarzają przyjemną parę. Rodzajów kamieni do sauny jest wiele. W naszej ofercie znajdziesz m.in. oryginalny kamień do pieczenia kiełbasek oraz różnorodne kamienie ozdobne.
  • Klepsydry do sauny. Służy do odmierzania czasu potrzebnego na przeprowadzenie prawidłowego zabiegu w saunie. Stanowi tradycyjny sposób pomiaru czasu. Oprócz funkcji praktycznych jest również bardzo stylowym dodatkiem, który pozwala na stworzenie klimatycznej aranżacji w pomieszczeniu.
  • Termohigrometr do sauny. Służy do rejestrowania temperatury i wilgotności. Dzięki niemu można utrzymać prawidłowej warunki w saunie. W naszej ofercie znajdziesz różne modele tych urządzeń od renomowanych producentów. Zapewniają nie tylko niezawodne działanie, ale i wyróżniają się oryginalnym wyglądem.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl