Dane teleadresowe:

F.H.U. "ASMAR" Łukasz Marczyński

34-120 Andrychów

ul. Tkacka 106

NIP: 551-239-93-44

sklep@asmar.info.pl

biuro@asmar.info.pl

Tel.: +48 606 111 240

Tel.: +48 668 380 860

Godziny pracy sklepu internetowego:

8.00-16.00

Promocje
BASEN PEARL OF SOUTH
BASEN PEARL OF SOUTH
52 000,00 zł 43 500,00 zł
szt.
BASEN SUMMER OASIS
BASEN SUMMER OASIS
36 500,00 zł 30 500,00 zł
szt.
Wanna SPA Malaga Basic
Wanna SPA Malaga Basic
57 000,00 zł 37 000,00 zł
szt.
BASEN JASPER
BASEN JASPER
35 000,00 zł 30 000,00 zł
szt.
BASEN OPAL
BASEN OPAL
26 000,00 zł 22 500,00 zł
szt.
BASEN LAZURITE
BASEN LAZURITE
28 500,00 zł 25 000,00 zł
szt.
Producenci

scarpe-logo

Akcesoria do sauny, które warto zakupić

Akcesoria do sauny, które warto zakupić

Aby relaks w saunie był przyjemny i komfortowy, warto zaopatrzyć się w kilka niezbędnych akcesoriów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne akcesoria do sauny od sprawdzonych producentów, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale i estetycznym wyglądem.

  • Ceber do sauny. To bardzo ważny akcesorium, które powinno być stałym elementem wyposażenia sauny. Służy do przechowywania wody, którą polewa się rozgrzane kamienie podczas seansu w saunie. W ten sposób wytwarzana jest odpowiednia ilość pary. Jaki powinien być ceber? Przede wszystkim musi być wygodny w utrzymaniu i czerpaniu wody. Ważna jest też jego pojemność, która zależy od tego, jaką ilość wody potrzebujemy podczas jednego zabiegu w saunie. W naszej ofercie znajdziesz różne propozycje cebrów, które różnią się nie tylko pod względem pojemności i estetyki, ale i materiałów, z których zostały wykonane. Zapewniamy cebry m.in. aluminiowe, bambusowe, ze stali nierdzewnej, z miedzi itp.
  • Chochle do sauny. Chochla służy do polewania wody w saunie. Wraz z cebrem stanowi idealny zestaw, który umila seanse wśród gorącej pary. W naszej ofercie znaleźć można m.in. chochle bambusowe, które są odporne na wchłanianie wody. Oprócz tego zapewniamy również chochle aluminiowe i drewniane.
  • Czapka do sauny. Jest to charakterystyczne nakrycie głowy, które stanowi zabezpieczenie dla zdrowia zarówno podczas sesji w saunie mokrej, jak i suchej. Podstawową funkcją czapki do sauny jest ochrona głowy przed przegrzaniem. W saunie najwyższe temperatury panują w górnych warstwach. W związku z tym głowa jest najbardziej narażoną na przegrzanie, które może doprowadzić nawet do omdlenia, zawrotów głowy, przyspieszonego bicia serca oraz bólów w klatce piersiowej. Jest to więc jedno z ważniejszych akcesoriów, jakie należy zapewnić w każdej saunie. W naszej ofercie znajdziesz wygodne czapki filcowe w różnych kolorach.
  • Kamienie do sauny. W saunie nie może zabraknąć kamieni. Są potrzebne do utrzymywania optymalnej temperatury i wilgotności, gdyż magazynują ciepło. Rozgrzewa się je przy pomocy wody. Po polaniu wodą wytwarzają przyjemną parę. Rodzajów kamieni do sauny jest wiele. W naszej ofercie znajdziesz m.in. oryginalny kamień do pieczenia kiełbasek oraz różnorodne kamienie ozdobne.
  • Klepsydry do sauny. Służy do odmierzania czasu potrzebnego na przeprowadzenie prawidłowego zabiegu w saunie. Stanowi tradycyjny sposób pomiaru czasu. Oprócz funkcji praktycznych jest również bardzo stylowym dodatkiem, który pozwala na stworzenie klimatycznej aranżacji w pomieszczeniu.
  • Termohigrometr do sauny. Służy do rejestrowania temperatury i wilgotności. Dzięki niemu można utrzymać prawidłowej warunki w saunie. W naszej ofercie znajdziesz różne modele tych urządzeń od renomowanych producentów. Zapewniają nie tylko niezawodne działanie, ale i wyróżniają się oryginalnym wyglądem.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl