Blog

Olejki do saun. Aromaty do sauny. Zapachy do sauny. Co wybrać?
Olejki do saun. Aromaty do sauny. Zapachy do sauny. Co wybrać?

Regularne sesje w saunie to doskonały sposób na relaks, odprężenie oraz regenerację - zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Takie kąpiele parowe doskonale wpływają również na wzmocnienie odporności, przemianę materii oraz oczyszczenie ciała z toksyn. Aby dodatkowo urozmaicić sobie pobyt w saunie, a jednocześnie wzmocnić poziom relaksu, można zastosować odpowiednie aromaty zapachowe. Olejki do sauny pełnią główną rolę podczas sesji aromaterapeutycznych. Stosowanie zapachów do sauny sprawia, że pobyt w saunie jest jeszcze przyjemniejszy.

czytaj całość »
Rola sterowników w działaniu sauny
Rola sterowników w działaniu sauny

Sauna to miejsce, w którym można doskonale wypocząć, zrelaksować się, zregenerować ciało i umysł. Z sauny można korzystać przede wszystkim w salonach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy hotelach, ale coraz częściej aranżowane są także w domach prywatnych. Jej budowa wcale nie jest tak skomplikowana, jak nam się wydaje, a na rynku coraz bardziej dostępne są różnorodne sprzęty i akcesoria do saun. Przykładem użytecznego elementu, w który warto się wyposażyć, jest sterownik do saun. Sterowniki pozwalają kontrolować najważniejsze parametry sauny, takie jak np. temperaturę, wilgotność pary, czas pracy pieca lub generatora itd.

czytaj całość »
Rodzaje wanien do spa. Charakterystyka
Rodzaje wanien do spa. Charakterystyka

Profesjonalna wanna to podstawa wyposażenia salonu spa lub hotelowego spa. Jest to element, na który zwracają uwagę klienci, a także spora inwestycja, dlatego należy dobrze przemyśleć ten zakup. Dostępnych jest wiele typów wanien do spa, w artykule przedstawimy najważniejsze z nich.

czytaj całość »
Czapka do sauny. Czy jest Ci potrzebna? Sprawdź!
Czapka do sauny. Czy jest Ci potrzebna? Sprawdź!

Wiele ludzi zna zalety regularnego korzystania z sauny, jednak nie każdy wie w jakim celu korzystamy w niej z kilku przydatnych gadżetów i akcesoriów. Podczas każdej dobrej zabawy ważne jest by zadbać o swoje bezpieczeństwo. Zakładanie czapki w saunie nie jest tak powszechnym zjawiskiem w naszym kraju. Dlaczego więc potrzebna jest Ci czapka do saunie?

czytaj całość »
Piec do sauny, parowniki, generatory pary. Co należy wiedzieć przed zakupem?
Piec do sauny, parowniki, generatory pary. Co należy wiedzieć przed zakupem?

W dzisiejszych czasach można coraz częściej spotkać zwolenników korzystania z sauny. Nic dziwnego. Wizyty w saunach wpływają korzystnie na zdrowie, są dobrym suplementem do regeneracji po treningowej czy sposobem na wieczorny relaks. Gdy została już podjęta decyzja o chęci zainstalowania sauny w swoim domu lub przedsiębiorstwie, warto pomyśleć, jaki piec będzie do niej najlepiej przystosowany. Warto przybliżyć sobie również pytanie, a mianowicie, jak dostosować piec do sauny? Co to jest generator pary i parownik? Jakich kabli używamy w saunach z piecem elektrycznym?

czytaj całość »

Polecane produkty

Piec do sauny Eos Herkules XL S50 12,0 kW Piec do sauny Eos Herkules XL S50 12,0 kW
Producent: EOS
Cena: 14 164,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Bi-O Filius 4,5 kW Piec do sauny Eos Bi-O Filius 4,5 kW Piec do sauny Eos Bi-O Filius 4,5 kW
Producent: EOS
Cena: 5 031,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Finnrock 7,5 kW Piec do sauny Finnrock 7,5 kW
Producent: EOS
Cena: 7 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Corona S60 9,0 kW Piec do sauny Eos Corona S60 9,0 kW
Producent: EOS
Cena: 13 557,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Saunadome II 9,0 kW Piec do sauny Eos Saunadome II 9,0 kW Piec do sauny Eos Saunadome II 9,0 kW
Producent: EOS
Cena: 9 984,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny EOS Herkules S25 9,0 kW Piec do sauny EOS Herkules S25 9,0 kW
Producent: EOS
Cena: 7 337,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Euro-Max 15,0 kW Piec do sauny Eos Euro-Max 15,0 kW Piec do sauny Eos Euro-Max 15,0 kW
Producent: EOS
Cena: 7 946,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Euro 12,0 kW Piec do sauny Eos Euro 12,0 kW Piec do sauny Eos Euro 12,0 kW
Producent: EOS
Cena: 4 124,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Corona S25 7,5 kW Piec do sauny Eos Corona S25 7,5 kW Piec do sauny Eos Corona S25 7,5 kW
Producent: EOS
Cena: 9 618,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Cubo+ 9,0 kW Piec do sauny Eos Cubo+ 9,0 kW
Producent: EOS
Cena: 7 388,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Mythos S35 7,5kW czarny Piec do sauny Mythos S35 7,5kW czarny
Producent:
Cena: 6 799,00 zł
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Thermat 6,0 kW Piec do sauny Eos Thermat 6,0 kW
Producent: EOS
Cena: 1 838,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Mythos S35 7,5 kW brąz Piec do sauny Eos Mythos S35 7,5 kW brąz
Producent: EOS
Cena: 12 054,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos 34.GM - młyn wodny 36,0 kW Piec do sauny Eos 34.GM - młyn wodny 36,0 kW Piec do sauny Eos 34.GM - młyn wodny 36,0 kW
Producent: EOS
Cena: 72 876,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Thermo-Tec 6,0 kW Piec do sauny Eos Thermo-Tec 6,0 kW
Producent: EOS
Cena: 2 377,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Cubo 12,0 kW Piec do sauny Eos Cubo 12,0 kW
Producent: EOS
Cena: 6 432,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos M3 3,0 kW Piec do sauny Eos M3 3,0 kW
Producent: EOS
Cena: 3 654,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Goliath 18,0 kW Piec do sauny Eos Goliath 18,0 kW Piec do sauny Eos Goliath 18,0 kW
Producent: EOS
Cena: 13 108,00 zł
szt.
zobacz więcej
SAUNA ZEWNĘTRZNA OSIKA TERMO / MODRZEW SAUNA ZEWNĘTRZNA OSIKA TERMO / MODRZEW SAUNA ZEWNĘTRZNA OSIKA TERMO / MODRZEW
Producent: ASMAR
Cena: 23 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Mythos S35 9,0 kW Antracyt Piec do sauny Eos Mythos S35 9,0 kW Antracyt Piec do sauny Eos Mythos S35 9,0 kW Antracyt
Producent: EOS
Cena: 11 016,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Herkules XL S120 30,0 kW Piec do sauny Eos Herkules XL S120 30,0 kW
Producent: EOS
Cena: 23 395,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Eos Filius 6,0 kW Piec do sauny Eos Filius 6,0 kW
Producent: EOS
Cena: 3 002,00 zł
szt.
zobacz więcej
Piec do sauny Harvia 20 DUO 24,1kW Piec do sauny Harvia 20 DUO 24,1kW
Producent: Harvia
Cena: 8 253,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kompleksowe wyposażenie sauny, technologia basenowa, wanny SPA – poznaj ofertę sklepu Sauny Asmar

Witamy na stronie firmy Asmar, która oferuje najlepsze na rynku wyposażenie do saun. Proponujemy wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na urządzenie komfortowej sauny domowej lub komercyjnej w salonie SPA, hotelu, parku wodnym czy ośrodku wypoczynkowym. Proponujemy sprzęt od sprawdzonych dostawców w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdą Państwo wyposażenie do domowej sauny, zarówno sauny suchej, jak i mokrej lub łaźni parowej. Oferujemy artykuły wyłącznie od czołowych producentów. W naszym sklepie znajdziesz m. in. piece do sauny EOS, piece do sauny Harvia, wanny SPA Wellis, aromaty do sauny Finnsa oraz szeroką gamę akcesoriów i dodatków do sauny i basenu ogrodowego.

Wyposażenie do saun suchych, mokrych, parowych i na podczerwień

Asortyment dostępny w naszej firmie obejmuje zarówno wyposażenie do saun suchych, typu fińskiego, jak i do saun mokrych, w których można saunować w nieco niższej temperaturze, za to przy wyższej wilgotności niż w saunie suchej. Posiadamy także wszystko, co niezbędne do łaźni parowych, dzięki którym można relaksować się w warunkach zbliżonych do łaźni rzymskiej. Sprzedajemy piece do saun od renomowanych producentów. Proponujemy również wygodne w instalacji i eksploatacji promienniki do saun na podczerwień. Zapewniamy pomoc przy wyborze konkretnego rozwiązania.

Osprzęt i dodatki do saun

Oferta firmy Asmar to również duży wybór osprzętu i dodatków do saun. Poza piecami, parownikami, generatorami pary i promiennikami dostępne są również urządzenia do aromaterapii oraz wszelkie akcesoria do saun zapachowych. Sprzedajemy ponadto urządzenia do koloroterapii, a także wysokiej jakości wanny jacuzzi.

Olejki, aromaty, zioła, zapachy do sauny:

Olejki do sauny jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym będą dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Aromaty produkowane są z użyciem naturalnych olejków eterycznych lub identycznych z naturalnymi. Dzięki unikalnej kompozycji odparowują one w pełni i nie pozostawiają śladów na kamieniach. Szeroka gama zapachów do sauny obejmuje m. in.:  różne rodzaje mięty takie jak, mięta lodowa, mięta tygrysia, mięta pieprzowa, mieszanki owocowe, aromaty o zapachu pojedynczych owoców, cytryna, krwista pomarańcza, czarna porzeczka, truskawka, czerwone i zielone jabłko, eukaliptus i inne mieszanki ziołowe, a także chleb, piwo, czy bożonarodzeniowe przyprawy.

Dzięki aromatom do sauny z naszej oferty będą się mogli Państwo relaksować przy ulubionym zapachu lub pobudzić swoje zmysły i ciało do działania dzięki silnie mentolowym mieszankom.

Baseny ogrodowe - drewniane, poliestrowe, murowane:

Firma Asmar oferuje sprzedaż, transport i kompleksowy montaż basenów drewnianych i poliestrowych, oraz budowę basenów murowanych w ziemi. Zajmujemy się również w pełni zagadnieniami technologii basenowej. 

 

 

 

Sauny EOS

Piece EOS, dostępne w naszej ofercie, są produkowane przez firmę EOS Saunatechnik GmbH, która ma ponad 75-letnie doświadczenie w wytwarzaniu sprzętu przeznaczonego do saun. W sprzedaży posiadamy również nowoczesne urządzenia przeznaczone do saun suchych, mokrych, parowych, oraz podczerwonych. Wyposażenie do saun firmy EOS obejmuje także szereg akcesoriów od sterowników po urządzenia dozujące kombinacje olejków zapachowych czy roztworu soli.

 

Sauny domowe

W naszej ofercie posiadamy bardzo duży wybór urządzeń do saun domowych. Regularne seanse w domowym zaciszu to świetny sposób na relaks i poprawę stanu zdrowia. Oferowane przez nas wyposażenie umożliwia zorganizowanie własnej sauny o dowolnej wielkości, ze wszystkimi udogodnieniami. Sprzedawany przez nas osprzęt ma bardzo dobre parametry użytkowe i znakomitą funkcjonalność. Możesz mieć zatem pewność, że proponowane przez nas urządzenia do saun nie będą drogie w eksploatacji i spełnią Twoje oczekiwania pod względem komfortu i jakości.

 

Sauny komercyjne

Asortyment dostępny w naszej firmie daje możliwość urządzenia komfortowej i przestronnej sauny komercyjnej. Nasz sprzęt znakomicie nadaje się do obsługi dużych, wieloosobowych saun, które są znakomitym wyposażeniem basenowej strefy relaksu czy hotelowego sanatorium. Mamy również urządzenia, które sprawdzą się w salonach i ośrodkach Spa, a także w eleganckich ośrodkach wypoczynkowych. Oferujemy wyposażenie do saun komercyjnych oraz wiele elementów dodatkowych, pozwalających na urządzenie caldarium, sauny zapachowej czy pomieszczenia do koloroterapii.

 

Baseny – idealne do Twojego ogrodu

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć basenów ogrodowych. Trudno sobie wyobrazić lepszy relaks podczas ciepłych dni, niż wylegiwanie się w przydomowym basenie. Wiedząc o tym i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy zakup wysokiej jakości produktów. Możesz wybierać spośród basenów w kilku wymiarach – każdy z nich realizujemy na indywidualne zamówienie. Sprzedawane są wraz z podstawowym sprzętem, takim jak m.in. narożniki, profile, skimmer, schody wewnętrzne i zestaw filtracyjny. Oznacza to, że nie musisz szukać dodatkowych akcesoriów, gdyż otrzymujesz od nas wszystko, co jest Ci potrzebne. Podaruj sobie i swoim domownikom niezapomniane wrażenia – z naszymi produktami jest to możliwe!

 

Wysokiej jakości wanny SPA

Jeżeli prowadzisz własny ośrodek SPA lub hotel, z pewnością wiesz, jak ważne jest wysokiej klasy wyposażenie. Zadbaliśmy o to, abyś znalazł u nas pokaźny wybór wanien SPA. Możesz wybierać spośród najpopularniejszych modeli, które zapewnią cudowne przeżycia i niesamowity relaks wszystkim Twoim gościom. Oferowane przez nas wanny wyposażone są w dysze masujące, pompy do masażu oraz wiele innych udogodnień, których nie może zabraknąć w Twoim hotelu lub SPA. Wszystkie proponowane modele pochodzą od znanych i cenionych producentów.

 

Niezbędne akcesoria do sauny

Sauny Asmar to sklep, w którym kompleksowo zaopatrzysz swoją saunę. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne akcesoria, dzięki którym korzystanie z tego miejsca będzie jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe. Oferujemy szeroki wybór tekstyliów, takich jak ręczniki, kitle, czepki i poduszki, które zwiększą wygodę Twoich gości. Proponujemy również zakup różnorakich cedrów, chochel i kamieni do sauny. Podstawowe wyposażenie obejmuje także klepsydrę, higrometr, czujnik temperatury oraz wilgotności – to wszystko znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W tym miejscu przyda się także dodatkowy nawilżacz powietrza oraz wiadro prysznicowe – ich także nie mogło zabraknąć w naszym pokaźnym asortymencie.

 

Zapachy i kosmetyki do sauny i SPA

Aby Twoi goście hotelowi mogli poczuć się w pełni rozluźnieni i wypoczęci podczas wizyty w saunie, warto zapewnić im jak najlepsze warunki. Niezwykle ważny jest zapach, który pomoże im się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu pełnym wrażeń. Dlatego właśnie w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zapachów do sauny i wanny SPA. Możesz wybierać spośród wielu ciekawych kombinacji zapachowych w różnych postaciach: koncentratu, żelu, a nawet w formie ziół. W naszej ofercie posiadamy także szeroki wybór kosmetyków, m.in. sole do masażu, peelingi solne do sauny, a także maseczki, szampony i kremy, bez których nie może się obejść żaden ośrodek SPA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem – mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i znajdziesz najlepsze rozwiązania do swojego domu, hotelu lub SPA.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl