Niecka basenowa poliestrowa MONA

Dostępność: brak towaru
Cena: 18 115,00 zł 18115.00 PLN
quantity szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: C329-8947E

Opis

Niecka basenowa "Mona" z Serii Relax jest niecką o owalnych kształtach linii brzegowej co pozwala na zastosowanie typowych basenowych kamieni brzegowych. Zejście do wody zlokalizowane jest w obrysie głównym kształtu basenu. Seria Relax posiada łagodne naroża i wykończenia. Schody w tego typu basenie to typowe połączenie wygody zejścia z relaksem dla 2 osób po obrzeżach schodów. Tak zaprojektowane schody dają trochę więcej przestrzeni do pływania. 

Core™:

Rozpoczynając wiele lat temu badania nad strukturą i wytrzymałością produkowanych laminatów, nadrzędnym celem było stworzenie takiego basenu, którego trwałość będzie określona na wiele lat i którego wygląd oraz funkcjonalność nie zmieni się wraz z upływem tego czasu. W wyniku badań i testów opracowano  technologię

produkcji laminatu Core. Technologia Core zastosowana w produkcji basenu powoduje, że laminat jest bardziej jednorodny i wolny od pęcherzyków powietrza. Przekłada się to na wzrost wytrzymałości laminatu o 30%. Core zapewnia również podstawową ochronę przed osmozą.

ZERO:

W 2012 rozpoczęto badania i testy nad rozwinięciem tej technologii. Chodziło o bezkompromisowe zwiększenie wytrzymałości laminatu na osmozę, czyli negatywne zjawisko przenikania wody w strukturę basenu. Wynikiem naszych testów laboratoryjnych jest technologia ZERO™, dzięki której zjawisko osmozy jest minimalizowane.

PURx5™: Warstwa izolująca basen od podłoża i gruntu składa się z pianki poliuretanowej o dużej gęstości. Ocieplanie pianką PURx5™ zwiększa izolacyjność termiczną i pozwala zaoszczędzić koszty związane z ogrzewaniem basenu. PURx5™ to materiał o ponad dwukrotnie większej gęstości od powszechnie stosowanych izolacji w basenach, dzięki czemu warstwa izolacyjna jest szczególnie sztywna.

Materiały wykonania: kompozyt poliestrowy, włókno szklane

Wymiary:                    500cm x 250cm x 135cm

Zalety produktu:

  • wygodne schody
  • szerokie siedzenie po obu stronach schodów
  • antypoślizgowa powierzchnia na schodach 
  • ramka górna basenu chroniąca przed kurzem i piaskiem
  • ramka bezpieczeństwa
  • miejsca przeznaczone na montaż dodatkowych atrakcji
  • gładka powierzchnia basenu ułatwiająca czyszczenie

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dostępności i wyceny usług!                    

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl