Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zestawy do sauny z naturalnych materiałów

Jesteś w trakcie budowy sauny lub twoje akcesoria już ci nie odpowiadają? W ofercie firmy Asmar, znajdziesz gotowe zestawy profesjonalnych gadżetów do sauny, bez których kąpiel w saunie nie będzie tak przyjemna! Zestawy do sauny od fińskiego producenta Sawo idealnie spełniają powierzoną im rolę. Akcesoria znajdujące się w przygotowanej dla Ciebie ofercie są niezbędnym i niezastąpionym elementem sesji w saunie.

Co wchodzi w skład pełnego zestawu do sauny?

Aby korzystając z sauny można było się oddać relaksowi przydadzą się akcesoria które wchodzą w skład zestawu. Największą częścią, bez której ciężko skorzystać w saunie z m. in. olejków zapachowych jest ceber. Ceberki Sawo posiadają specjalną wkład z tworzywa, dzięki której jego wytrzymałość i szczelność jest wielokrotnie wyższa niż w przypadku rozwiązań w pełni drewnianych. Możemy w nim zrobić i przechowywać wodę infuzyjną do polewania kamieni. Każde z akcesoriów w zestawie wykonane jest z tego samego gatunku drewna, dzięki czemu prezentują się naprawdę ekskluzywnie.

Chochla do sauny służy do polewania wodą lub wodą infuzyjną z olejkiem zapachowym, pojemność chochelki dobrana jest tak aby woda, którą polewamy kamienie zamieniła się w optymalną ilość pary. Ceber i chochla w parze zapewniają możliwość przeprowadzenia w saunie sesji aromaterapeutycznej.

Termo-higrometr to połączone ze sobą dwa urządzenia, zgodnie z nazwą, termometr i higrometr. Analogowe rozwiązanie w tradycyjnej saunie bez elektroniki zapewnia użytkownikowi do najważniejszych parametrów sauny - temperatury i wilgotności. Natomiast w nowoczesnej gdzie pomiary zapewnia nam elektroniczne czujniki, może pełnić rolę dodatkowego zabezpieczenia, a poza tym doda do wyglądu wnętrza.

Klepsydra to ważny element każdej sauny. Jest to optymalne narzędzie do pomiaru czasu spędzonego w saunie. Należy pamiętać, że czas spędzony w saunie suchej powinien zależeć przede wszystkim od naszych indywidualnych możliwości, jednak nie jest wskazane by przekraczał 15 minut.

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl