F.H.U. "ASMAR" Łukasz Marczyński

34-120 Andrychów, ul. Tkacka 106

NIP: 551-239-93-44

Skontaktuj się z nami!

 

Promocje
Swim SPA Wellis Danube W-Flow
Swim SPA Wellis Danube W-Flow
105 000,00 zł 99 750,00 zł
szt.
Swim SPA Wellis Amazonas W-Flow
Swim SPA Wellis Amazonas W-Flow
129 000,00 zł 122 550,00 zł
szt.
Swim SPA Wellis Rio Grande W-Flow
Swim SPA Wellis Rio Grande W-Flow
159 000,00 zł 151 000,00 zł
szt.
Wanna SPA Wellis Firenze Life
Wanna SPA Wellis Firenze Life
32 000,00 zł 29 599,00 zł
szt.
Wanna SPA Manhattan Life
Wanna SPA Manhattan Life
33 000,00 zł 30 399,00 zł
Wanna SPA Wellis Prague Life
Wanna SPA Wellis Prague Life
35 000,00 zł 31 999,00 zł
szt.

Podstawowe elementy wyposażenia sauny

Podstawowe elementy wyposażenia sauny

Pobyt w saunie to doskonały sposób na relaks. Ma też pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Aby stworzyć takie pomieszczenie w swoim domu, hotelu, salonie SPA czy innym obiekcie komercyjnym, tak naprawdę nie potrzeba rozbudowanej, skomplikowanej aparatury. Wręcz przeciwnie - wystarczy kilka podstawowych, ale odpowiednio dobranych elementów wyposażenia. Jakich? Dowiesz się tego, czytając dalszą część naszego artykułu.

Budowa sauny - co jest niezbędne?

Zacząć należy od elementów wyposażenia, bez których żadna sauna nie mogłaby istnieć. Jest to przede wszystkim piec do sauny (opalany drewnem lub elektryczny) lub promiennik w przypadku sauny na podczerwień (infrared). Piece opalane drewnem są tradycyjne i pozwalają na stworzenie wyjątkowego klimatu w pomieszczeniu. Z kolei modele elektryczne zapewniają wiele możliwości, np. łatwy sposób kontrolowania i dostosowywania parametrów sauny przy pomocy odpowiednich sterowników.

Dobór odpowiedniego urządzenia grzewczego zależy przede wszystkim od rodzaju sauny oraz jej przeznaczenia. W naszej ofercie znajdziesz zarówno piece do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Do saun domowych, które zwykle wyróżniają się ograniczoną powierzchnią, wystarczą piece o nieco mniejszej mocy. Są one jednak wyposażone w wydajne grzałki, które sprawdzą się zarówno w przypadku kabin jednoosobowych, jak i kilkunastometrowych. Są to modele do montażu na ścianie lub ustawienia na podłodze.

Z kolei do saun komercyjnych proponujemy piece o większej mocy, przygotowane do długich cyklów nieprzerwanej pracy. Te modele mogą być wzbogacone o dodatkowe elementy, takie jak np. w zestawy do dystrybucji zapachów czy dodatkowe parowniki.

Elementy, które przydadzą się w saunie

Piec to podstawa, bez której sauna nie mogłaby istnieć. Jest jednak wiele elementów, które zdecydowanie się przydają, aby pobyt w pomieszczeniu był komfortowy. Zaliczamy do nich ławy, które zapewniają wygodny wypoczynek w pozycji siedzącej lub leżącej. Wykonuje się je z naturalnego drewna, najczęściej abachi, topoli osiki lub olchy.

Opcjonalne akcesoria do sauny

Jest wiele opcjonalnych akcesoriów do sauny, dzięki którym relaksujące sesje w cieple mogą być jeszcze bardziej przyjemne. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przedmiotów tego rodzaju. Są to m.in. cebry, chochle czy kamienie. Wszystkie te akcesoria wykonane są z materiałów, zapewniających odporność na wysokie temperatury i wilgotność. Zapewniamy też aromatyczne zapachy do sauny. Olejki eteryczne, oprócz przyjemnego zapachu, wykazują też pozytywny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie.

 

 

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl